Nextry to agencja interaktywna działająca na rynku nowych mediów. Firma powstała w 2008 roku łącząc zapał i umiejętności osób ją tworzących. Od tego czasu udało nam się zrealizować kilkaset projektów dla ponad 100 Klientów. Nasza oferta z biegiem czasu została poszerzona o marketing internetowy (promocję serwisów w wyszukiwarkach), identyfikację wizualną (projektowanie logo, papieru firmowego i wielu innych elementów) jak również projektowanie do druku np. reklam prasowych, kalendarzy, ulotek.

Zespół Nextry tworzą młodzi, kreatywni ludzie. Wszyscy są w pełni zaangażowani w realizowane projekty. Każdy nasz Klient traktowany jest indywidualnie, dążymy do realizacji wyznaczonych nam celów, staramy się by każdy projekt był inny, przyniósł zamierzony przez Klienta rezultat.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • projektowanie stron www - serwisy korporacyjne, serwisy produktowe, wizytówki internetowe
  • tworzenie sklepów internetowych
  • tworzenie aplikacji internetowych o dowolnej specyfikacji zadanej przez Klienta
  • pozycjonowanie serwisów internetowych w wyszukiwarkach (nie tylko polskojęzycznych)
  • opracowywanie pełnej identyfikacji wizualnej firm począwszy od projektu logo, poprzez elementy takie jak papier firmowy, wizytówka, teczka ofertowa, naklejka, koperty kończąc na elementach oznakowania wewnętrznego i zewnętrznego

Czekamy na kontakt z Państwa strony - zapraszamy do skorzystania z formularza zapytania ofertowego. Odpowiemy na każde zapytanie.